» Sport Recife PE 4 remija iz 8 domaćinske utakmice
» Botafogo SP samo 4 dati golovi u 8 gostujuće utakmice - 0.50 po utakmici
» Gimcheon Sangmu 9 remija iz 16 utakmice
» Gimcheon Sangmu 5 remija iz 8 domaćinske utakmice
» Gimcheon Sangmu samo 6 dati golovi u 8 domaćinske utakmice - 0.75 po utakmici
» Gwangju samo 1 pobjeda iz 16 utakmice
» Gwangju samo 1 pobjeda iz 8 domaćinske utakmice
» Gwangju samo 8 dati golovi u 16 utakmice - 0.50 po utakmici
» Gwangju samo 6 dati golovi u 8 domaćinske utakmice - 0.75 po utakmici
» Gwangju 38 primljeni golovi u 16 utakmice - 2.38 po utakmici
» Jeonbuk Motors 5 remija iz 8 gostujuće utakmice
» Jeonbuk Motors samo 4 primljeni golovi u 8 gostujuće utakmice - 0.50 po utakmici
» Ansan Greeners 10 porazi iz 15 utakmice
» Ansan Greeners 8 porazi iz 10 domaćinske utakmice
» Ansan Greeners 21 primljeni golovi u 10 domaćinske utakmice - 2.10 po utakmici
» Suwon Bluewings 10 pobjede iz 15 utakmice
» Suwon Bluewings 5 pobjede iz 7 gostujuće utakmice
» Daegu 32 dati golovi u 15 utakmice - 2.13 po utakmici
» Seongnam 8 remija iz 15 utakmice
» Yongin FC 7 remija iz 15 utakmice
» Yongin FC 4 remija iz 8 domaćinske utakmice
» Chungbuk Cheongju 10 remija iz 15 utakmice
» Chungbuk Cheongju 6 remija iz 7 gostujuće utakmice
» Wuhan Three Towns 2 pobjede iz 17 utakmice
» Shanghai Shenhua 36 dati golovi u 17 utakmice - 2.12 po utakmici
» Qingdao W. Coast 9 remija iz 17 utakmice
» HJK Helsinki 15 dati golovi u 7 gostujuće utakmice - 2.14 po utakmici
» Irtysh Pavlodar 8 remija iz 16 utakmice
» Chengdu Rongcheng 13 pobjede iz 17 utakmice
» Chengdu Rongcheng 7 pobjede iz 8 domaćinske utakmice
» Chengdu Rongcheng 37 dati golovi u 17 utakmice - 2.18 po utakmici
» Chengdu Rongcheng 21 dati golovi u 8 domaćinske utakmice - 2.62 po utakmici
» Chengdu Rongcheng samo 4 primljeni golovi u 8 domaćinske utakmice - 0.50 po utakmici
» Torpedo Zhodino nema poraza iz 5 gostujuće utakmice
» Torpedo Zhodino 11 dati golovi u 5 gostujuće utakmice - 2.20 po utakmici
» Torpedo Zhodino samo 3 primljeni golovi u 5 gostujuće utakmice - 0.60 po utakmici
» Ekenas 5 porazi iz 6 gostujuće utakmice
» Ekenas 18 primljeni golovi u 6 gostujuće utakmice - 3.00 po utakmici
» SJK Akatemia 9 porazi iz 13 utakmice
» SJK Akatemia 4 porazi iz 6 domaćinske utakmice
» SJK Akatemia samo 4 dati golovi u 13 utakmice - 0.31 po utakmici
» SJK Akatemia samo 1 dat gol u 6 domaćinske utakmice - 0.17 po utakmici
» MP Mikkeli samo 1 remija iz 13 utakmice
» MP Mikkeli nema remija iz 7 gostujuće utakmice
» Jazz Pori 4 pobjede iz 6 gostujuće utakmice
» Altai Oskemen 7 remija iz 16 utakmice
» Altai Oskemen samo 11 dati golovi u 16 utakmice - 0.69 po utakmici
» Mont. City Torque nema remija iz 4 utakmice
» Caxias RS nema poraza iz 6 domaćinske utakmice
» Nomme United 6 porazi iz 9 domaćinske utakmice
» Nomme United 43 primljeni golovi u 18 utakmice - 2.39 po utakmici
» Nomme United 20 primljeni golovi u 9 domaćinske utakmice - 2.22 po utakmici
» IFK Mariehamn 10 porazi iz 14 utakmice
» IFK Mariehamn 6 porazi iz 7 gostujuće utakmice
» IFK Mariehamn samo 6 dati golovi u 14 utakmice - 0.43 po utakmici
» IFK Mariehamn samo 2 dati golovi u 7 gostujuće utakmice - 0.29 po utakmici
» JJK Jyvaskyla 35 dati golovi u 14 utakmice - 2.50 po utakmici
» JJK Jyvaskyla 22 dati golovi u 7 domaćinske utakmice - 3.14 po utakmici
» KuPS Akatemia 9 porazi iz 13 utakmice
» KuPS Akatemia 30 primljeni golovi u 13 utakmice - 2.31 po utakmici
» KuPS Akatemia 17 primljeni golovi u 6 gostujuće utakmice - 2.83 po utakmici
» KPV Kokkola 9 porazi iz 13 utakmice
» KPV Kokkola 5 porazi iz 6 domaćinske utakmice
» KPV Kokkola 44 primljeni golovi u 13 utakmice - 3.38 po utakmici
» KPV Kokkola 20 primljeni golovi u 6 domaćinske utakmice - 3.33 po utakmici
» TPV Tampere 5 porazi iz 6 gostujuće utakmice
» Volsungur Husavik samo 1 pobjeda iz 12 utakmice
» Volsungur Husavik 27 primljeni golovi u 12 utakmice - 2.25 po utakmici
» Afturelding 8 pobjede iz 12 utakmice
» Afturelding 4 pobjede iz 6 gostujuće utakmice
» Afturelding 34 dati golovi u 12 utakmice - 2.83 po utakmici
» Aalesunds 5 remija iz 11 utakmice
» Aalesunds 3 remija iz 6 domaćinske utakmice
» Ordabasy 12 pobjede iz 16 utakmice
» Ordabasy 5 pobjede iz 7 gostujuće utakmice
» Ordabasy nema poraza iz 16 utakmice
» Ordabasy samo 9 primljeni golovi u 16 utakmice - 0.56 po utakmici
» Ordabasy samo 3 primljeni golovi u 7 gostujuće utakmice - 0.43 po utakmici
» Orgryte 3 remija iz 5 domaćinske utakmice
» Orgryte 7 porazi iz 11 utakmice
» Orgryte 28 primljeni golovi u 11 utakmice - 2.55 po utakmici
» Hacken 5 remija iz 11 utakmice
» Hacken 3 remija iz 5 gostujuće utakmice
» Slavia Mozyr 3 remija iz 6 gostujuće utakmice
» Klubi-04 4 porazi iz 6 domaćinske utakmice
» Klubi-04 samo 4 dati golovi u 6 domaćinske utakmice - 0.67 po utakmici
» JIPPO Joensuu 6 remija iz 13 utakmice
» Panevezys nema remija iz 9 gostujuće utakmice
» Panevezys 7 porazi iz 9 gostujuće utakmice
» Panevezys 23 primljeni golovi u 9 gostujuće utakmice - 2.56 po utakmici
» Manta FC 11 porazi iz 17 utakmice
» Manta FC 5 porazi iz 8 domaćinske utakmice
» Manta FC samo 7 dati golovi u 17 utakmice - 0.41 po utakmici
» Manta FC samo 3 dati golovi u 8 domaćinske utakmice - 0.38 po utakmici
» Atl. Rafaela samo 14 dati golovi u 19 utakmice - 0.74 po utakmici
» Atl. Rafaela samo 13 primljeni golovi u 19 utakmice - 0.68 po utakmici
» Atl. Rafaela samo 3 primljeni golovi u 9 domaćinske utakmice - 0.33 po utakmici
» CA All Boys 6 remija iz 9 domaćinske utakmice
» CA All Boys samo 12 dati golovi u 19 utakmice - 0.63 po utakmici
» CA All Boys samo 6 dati golovi u 9 domaćinske utakmice - 0.67 po utakmici
» CA All Boys samo 3 primljeni golovi u 9 domaćinske utakmice - 0.33 po utakmici
» Almirante Brown samo 14 dati golovi u 19 utakmice - 0.74 po utakmici
» Almirante Brown samo 4 dati golovi u 9 gostujuće utakmice - 0.44 po utakmici
» Almirante Brown samo 12 primljeni golovi u 19 utakmice - 0.63 po utakmici
» Almirante Brown samo 6 primljeni golovi u 9 gostujuće utakmice - 0.67 po utakmici
» Dep. Moron 7 pobjede iz 9 domaćinske utakmice
» Dep. Moron nema poraza iz 9 domaćinske utakmice
» Dep. Moron samo 4 primljeni golovi u 9 domaćinske utakmice - 0.44 po utakmici
» Atletico Mitre 9 remija iz 19 utakmice
» Atletico Mitre 7 remija iz 10 gostujuće utakmice
» Los Andes 5 remija iz 10 domaćinske utakmice
» Los Andes samo 6 dati golovi u 10 domaćinske utakmice - 0.60 po utakmici
» Los Andes samo 7 primljeni golovi u 19 utakmice - 0.37 po utakmici
» Los Andes samo 3 primljeni golovi u 10 domaćinske utakmice - 0.30 po utakmici
» Ciudad Bolivar 9 remija iz 19 utakmice
» Ciudad Bolivar 5 remija iz 9 gostujuće utakmice
» Ciudad Bolivar nema poraza iz 9 gostujuće utakmice
» Ciudad Bolivar samo 13 primljeni golovi u 19 utakmice - 0.68 po utakmici
» Ciudad Bolivar samo 2 primljeni golovi u 9 gostujuće utakmice - 0.22 po utakmici
» San Miguel 10 remija iz 19 utakmice
» Ferro C. Oeste samo 1 poraza iz 10 gostujuće utakmice
» Ferro C. Oeste samo 6 primljeni golovi u 10 gostujuće utakmice - 0.60 po utakmici
» Chaco For Ever 2 pobjede iz 19 utakmice
» Chaco For Ever nema pobjeda iz 9 gostujuće utakmice
» Chaco For Ever samo 14 dati golovi u 19 utakmice - 0.74 po utakmici
» Chaco For Ever samo 3 dati golovi u 9 gostujuće utakmice - 0.33 po utakmici
» Tristan Suarez 9 remija iz 19 utakmice
» Tristan Suarez 5 remija iz 9 domaćinske utakmice
» Tristan Suarez samo 11 primljeni golovi u 19 utakmice - 0.58 po utakmici
» Danubio 2 remija iz 4 utakmice
» Nacional M. 3 pobjede iz 4 utakmice
» Ind. del Valle 13 pobjede iz 17 utakmice
» Ind. del Valle 7 pobjede iz 8 gostujuće utakmice
» Ind. del Valle 36 dati golovi u 17 utakmice - 2.12 po utakmici
» Ind. del Valle 18 dati golovi u 8 gostujuće utakmice - 2.25 po utakmici
» Mont. Wanderers 3 remija iz 4 utakmice
» Progreso M. 3 porazi iz 4 utakmice
*** Zanimljive nogometne činjenice i trendovi uključuju samo ligaške utakmice. Utakmice za Kupove, Liga prvaka, Europska liga i druge se ne uzimaju u obzir. Činjenice se pripremaju na temelju različitih pokazatelja poput pobjeda, poraza, remija, dati golovi, primljeni golovi itd.