» Barcelona SC nema poraza iz 9 domaćinske utakmice
» Barcelona SC samo 5 primljeni golovi u 9 domaćinske utakmice - 0.56 po utakmici
» A. Cochabamba 4 remija iz 9 utakmice
» Oriente Petr. samo porazi iz 4 gostujuće utakmice
» Oriente Petr. samo 2 dati golovi u 4 gostujuće utakmice - 0.50 po utakmici
» Anyang 8 remija iz 17 utakmice
» Anyang 4 remija iz 8 domaćinske utakmice
» Gwangju samo 1 pobjeda iz 17 utakmice
» Gwangju 11 porazi iz 17 utakmice
» Gwangju samo 8 dati golovi u 17 utakmice - 0.47 po utakmici
» Gwangju samo 2 dati golovi u 8 gostujuće utakmice - 0.25 po utakmici
» Gwangju 41 primljeni golovi u 17 utakmice - 2.41 po utakmici
» Gwangju 23 primljeni golovi u 8 gostujuće utakmice - 2.88 po utakmici
» Bucheon 1995 4 remija iz 8 domaćinske utakmice
» Bucheon 1995 samo 6 dati golovi u 8 domaćinske utakmice - 0.75 po utakmici
» Seoul 11 pobjede iz 17 utakmice
» Seoul 7 pobjede iz 9 gostujuće utakmice
» Seoul samo 12 primljeni golovi u 17 utakmice - 0.71 po utakmici
» Chungbuk Cheongju 11 remija iz 16 utakmice
» Chungbuk Cheongju 4 remija iz 8 domaćinske utakmice
» Chungbuk Cheongju 17 primljeni golovi u 8 domaćinske utakmice - 2.12 po utakmici
» Cheonan City 7 remija iz 16 utakmice
» Yongin FC 8 remija iz 16 utakmice
» Yongin FC 5 remija iz 9 domaćinske utakmice
» Norrkoping samo 10 primljeni golovi u 14 utakmice - 0.71 po utakmici
» Altai Oskemen 5 remija iz 9 domaćinske utakmice
» Altai Oskemen samo 12 dati golovi u 17 utakmice - 0.71 po utakmici
» Altai Oskemen samo 6 dati golovi u 9 domaćinske utakmice - 0.67 po utakmici
» Aktobe nema pobjeda iz 7 gostujuće utakmice
» RFS Riga 18 pobjede iz 22 utakmice
» RFS Riga 10 pobjede iz 11 gostujuće utakmice
» RFS Riga 54 dati golovi u 22 utakmice - 2.45 po utakmici
» RFS Riga samo 16 primljeni golovi u 22 utakmice - 0.73 po utakmici
» RFS Riga samo 8 primljeni golovi u 11 gostujuće utakmice - 0.73 po utakmici
» Dedza Dynamos samo 5 dati golovi u 9 utakmice - 0.56 po utakmici
» Dedza Dynamos samo 2 dati golovi u 4 domaćinske utakmice - 0.50 po utakmici
» Chitipa United samo porazi iz 4 gostujuće utakmice
» Chitipa United samo 6 dati golovi u 9 utakmice - 0.67 po utakmici
» Chitipa United samo 2 dati golovi u 4 gostujuće utakmice - 0.50 po utakmici
» Ekhaya FC 3 pobjede iz 4 domaćinske utakmice
» Ekhaya FC samo 6 primljeni golovi u 9 utakmice - 0.67 po utakmici
» Ekhaya FC samo 1 primljen gol u 4 domaćinske utakmice - 0.25 po utakmici
» Big Bullets 4 remija iz 9 utakmice
» Big Bullets 2 remija iz 4 gostujuće utakmice
» Big Bullets nema poraza iz 9 utakmice
» Big Bullets samo 6 primljeni golovi u 9 utakmice - 0.67 po utakmici
» Kamuzu Barracks 7 porazi iz 9 utakmice
» Kamuzu Barracks 3 porazi iz 4 domaćinske utakmice
» Kamuzu Barracks samo 3 dati golovi u 4 domaćinske utakmice - 0.75 po utakmici
» Kamuzu Barracks 9 primljeni golovi u 4 domaćinske utakmice - 2.25 po utakmici
» Blue Eagles 6 pobjede iz 9 utakmice
» Silver Strikers samo pobjede iz 4 domaćinske utakmice
» Silver Strikers 11 dati golovi u 4 domaćinske utakmice - 2.75 po utakmici
» Silver Strikers samo 3 primljeni golovi u 9 utakmice - 0.33 po utakmici
» Silver Strikers samo 1 primljen gol u 4 domaćinske utakmice - 0.25 po utakmici
» Varnamo 10 porazi iz 14 utakmice
» Varnamo 31 primljeni golovi u 14 utakmice - 2.21 po utakmici
» Central Espanol samo 3 primljeni golovi u 5 utakmice - 0.60 po utakmici
» Cerro Largo Melo samo 2 primljeni golovi u 5 utakmice - 0.40 po utakmici
» Nomme Kalju 6 pobjede iz 9 gostujuće utakmice
» Nomme Kalju samo 6 primljeni golovi u 9 gostujuće utakmice - 0.67 po utakmici
» Levadia Tallinn 14 pobjede iz 19 utakmice
» Levadia Tallinn 49 dati golovi u 19 utakmice - 2.58 po utakmici
» Levadia Tallinn 23 dati golovi u 9 domaćinske utakmice - 2.56 po utakmici
» Vestmannaeyjar 31 primljeni golovi u 14 utakmice - 2.21 po utakmici
» KA Akureyri 9 porazi iz 14 utakmice
» Irtysh Pavlodar 8 remija iz 17 utakmice
» Astana 4 remija iz 8 gostujuće utakmice
» Ogre United 15 porazi iz 22 utakmice
» Ogre United 55 primljeni golovi u 22 utakmice - 2.50 po utakmici
» Elfsborg 6 remija iz 13 utakmice
» Sirius 10 pobjede iz 12 utakmice
» Sirius 5 pobjede iz 6 gostujuće utakmice
» Sirius 33 dati golovi u 12 utakmice - 2.75 po utakmici
» Sirius 16 dati golovi u 6 gostujuće utakmice - 2.67 po utakmici
» Halmstads 8 porazi iz 12 utakmice
» Hacken 3 remija iz 6 gostujuće utakmice
» Hacken 25 dati golovi u 12 utakmice - 2.08 po utakmici
» Hammarby 28 dati golovi u 13 utakmice - 2.15 po utakmici
» Hammarby 22 dati golovi u 7 domaćinske utakmice - 3.14 po utakmici
» GV San Jose samo 1 pobjeda iz 9 utakmice
» The Strongest 6 pobjede iz 9 utakmice
» The Strongest 3 pobjede iz 4 gostujuće utakmice
» FF Jaro 2 pobjede iz 15 utakmice
» Inter Turku samo 1 poraza iz 15 utakmice
» Inter Turku 14 dati golovi u 7 gostujuće utakmice - 2.00 po utakmici
» Banga Gargzdai samo 5 primljeni golovi u 10 gostujuće utakmice - 0.50 po utakmici
» Harju JK Laagri samo 1 remija iz 19 utakmice
» KR Reykjavik 10 pobjede iz 15 utakmice
» KR Reykjavik 7 pobjede iz 8 domaćinske utakmice
» KR Reykjavik 53 dati golovi u 15 utakmice - 3.53 po utakmici
» KR Reykjavik 32 dati golovi u 8 domaćinske utakmice - 4.00 po utakmici
» KR Reykjavik 36 primljeni golovi u 15 utakmice - 2.40 po utakmici
» KR Reykjavik 17 primljeni golovi u 8 domaćinske utakmice - 2.12 po utakmici
» Stjarnan 31 primljeni golovi u 14 utakmice - 2.21 po utakmici
» Ordabasy 12 pobjede iz 17 utakmice
» Ordabasy 7 pobjede iz 9 domaćinske utakmice
» Ordabasy nema poraza iz 9 domaćinske utakmice
» Ordabasy samo 12 primljeni golovi u 17 utakmice - 0.71 po utakmici
» Yelimay Semey samo 1 poraza iz 8 gostujuće utakmice
» CA Cerro nema remija iz 5 utakmice
» Racing Club M. 4 remija iz 5 utakmice
» Racing Club M. samo 3 dati golovi u 5 utakmice - 0.60 po utakmici
» Racing Club M. samo 2 primljeni golovi u 5 utakmice - 0.40 po utakmici
» Manta FC samo 7 dati golovi u 19 utakmice - 0.37 po utakmici
» Manta FC samo 4 dati golovi u 9 gostujuće utakmice - 0.44 po utakmici
*** Zanimljive nogometne činjenice i trendovi uključuju samo ligaške utakmice. Utakmice za Kupove, Liga prvaka, Europska liga i druge se ne uzimaju u obzir. Činjenice se pripremaju na temelju različitih pokazatelja poput pobjeda, poraza, remija, dati golovi, primljeni golovi itd.