Primera División - Peru

nedjelja, 27.09.2015
22:00
Alianza Lima

Alianza Lima

Sport Loreto

Sport Loreto

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Lima
Gosti: Pucallpa
Udaljenost: 489.0 km
Igralište
Igralište: Alejandro Villanueva
Kapacitet: 45 777 (35 000)
Dimenzije: 105 x 70 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Vrijeme početka
Sat: 22:00 (16:00 lokalno vrijeme)

Posljednji 3 izravne utakmice

2015-05-21 Sport Loreto 1 - 0 Alianza Lima
2015-03-22 Alianza Lima 4 - 0 Sport Loreto
2015-02-15 Sport Loreto 0 - 1 Alianza Lima

Alianza Lima posljednje 12 utakmice

2015-09-20 Real Garcilaso 1 - 1 Alianza Lima
2015-09-16 Alianza Lima 3 - 0 Sport Huancayo
2015-09-12 Leon de Huanuco 3 - 1 Alianza Lima
2015-09-03 Alianza Lima 0 - 1 U. San Martin
2015-08-29 Juan Aurich 2 - 0 Alianza Lima
2015-08-23 Universidad Cesar Vallejo 1 - 0 Alianza Lima
2015-08-16 Alianza Lima 0 - 0 Dep. Municipal
2015-08-02 Melgar Arequipa 3 - 1 Alianza Lima
2015-07-30 Alianza Lima 1 - 0 Club Cienciano
2015-07-26 Ayacucho 2 - 1 Alianza Lima
2015-07-19 Alianza Lima 4 - 1 UTC Cajamarca
2015-07-16 Alianza Atl. 0 - 1 Alianza Lima
P N P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 7 5 3
33% 17% 50% 58% 42% 25%

Sport Loreto posljednje 12 utakmice

2015-09-19 Sport Loreto 0 - 0 Melgar Arequipa
2015-09-16 Club Cienciano 1 - 0 Sport Loreto
2015-09-12 Sport Loreto 3 - 0 Ayacucho
2015-09-02 UTC Cajamarca 2 - 0 Sport Loreto
2015-08-29 Sport Loreto 0 - 0 Alianza Atl.
2015-08-23 Sport Loreto 0 - 1 Union Comercio
2015-08-15 Sp. Cristal 2 - 1 Sport Loreto
2015-08-09 Sport Loreto 0 - 1 U. de Deportes
2015-07-28 Real Garcilaso 4 - 0 Sport Loreto
2015-07-25 Sport Loreto 1 - 1 Sport Huancayo
2015-07-19 Leon de Huanuco 2 - 1 Sport Loreto
2015-07-14 Sport Loreto 4 - 1 U. San Martin
P N P +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 7 5 2
17% 25% 58% 58% 42% 17%

Ljestvića Primera División

Mj Momčad Uk P N P G+ G- GR Bod
1 Sp. Cristal 4 4 0 0 15 4 +11 12
2 Sport Huancayo 5 3 1 1 11 7 +4 10
3 U. San Martin 5 3 1 1 6 3 +3 10
4 U. de Deportes 5 3 1 1 9 7 +2 10
5 Juan Aurich 4 3 0 1 7 5 +2 9
6 Melgar Arequipa 5 2 1 2 9 4 +5 7
7 Universidad Cesar Vallejo 4 2 1 1 5 4 +1 7
8 UTC Cajamarca 6 2 1 3 7 8 -1 7
9 Real Garcilaso 6 1 3 2 6 7 -1 6
10 Leon de Huanuco 5 1 3 1 5 8 -3 6
11 Union Comercio 5 2 0 3 7 12 -5 6
12 Sport Loreto 5 1 2 2 3 3 0 5
13 Club Cienciano 5 1 2 2 3 4 -1 5
14 Ayacucho 6 1 2 3 9 13 -4 5
15 Dep. Municipal 6 1 2 3 3 9 -6 5
16 Alianza Lima 5 1 1 3 5 7 -2 4
17 Alianza Atl. 5 1 1 3 4 9 -5 4

Kronologija utakmica u ligi

Alianza Lima      
Sport Loreto      
Domaći      
Gosti      

Utakmice domaći/gosti

Mj Momčad Alianza Lima Sport Loreto
1 Sp. Cristal    
2 Sport Huancayo 3 - 0  
3 U. San Martin 0 - 1  
4 U. de Deportes    
5 Juan Aurich    
6 Melgar Arequipa    
7 Universidad Cesar Vallejo    
8 UTC Cajamarca   2 - 0
9 Real Garcilaso    
10 Leon de Huanuco    
11 Union Comercio    
12 Sport Loreto   -
13 Club Cienciano   1 - 0
14 Ayacucho    
15 Dep. Municipal    
16 Alianza Lima -  
17 Alianza Atl.    

Pozicija u ligi

  Alianza Lima Sport Loreto
Pozicija 16 12
Bodovi 4 5
  Domaći Gosti
Pozicija 14 17
Bodovi 3 0

Forma u ligi

  Alianza Lima Sport Loreto
Pobjeda
Neriješeno
Porazi
1  
1  
3    
1  
2   
2   
  Domaći Gosti
Pobjeda
Neriješeno
Porazi
1  
0  
1  
0  
0  
2   

Golovi u ligi

  Alianza Lima Sport Loreto
Dati golovi
Primljeni golovi
5      
7        
3    
3    
  Domaći Gosti
Dati golovi
Primljeni golovi
3    
1   
0   
3    

Ukupna statistika za Primera División

Utakmice   (43)
Pobjede za domaćine 56%
Neriješeno 26%
Pobjede za goste 19%
Odigrane utakmice 100%
Golovi   (114)
Golovi po utakmici 2.65
Golovi za domaćina po utakmici 1.81
Golovi za goste po utakmici 0.84
Domaći tim postigao golovi u 86%
Gostujući tim postigao golovi u 53%
Oba Daju Gol 49%
Više od 1.5 77%
Više od 2.5 51%
Više od 3.5 30%

Alianza Lima sljedeće 6 utakmice

2015-10-01 U. de Deportes - Alianza Lima
2015-10-04 Alianza Lima - Sp. Cristal
2015-10-18 Union Comercio - Alianza Lima
2015-10-22 Alianza Lima - Alianza Atl.
2015-10-24 UTC Cajamarca - Alianza Lima
2015-10-28 Alianza Lima - Ayacucho

Sport Loreto sljedeće 6 utakmice

2015-09-30 Sport Loreto - Dep. Municipal
2015-10-03 Universidad Cesar Vallejo - Sport Loreto
2015-10-17 Sport Loreto - Juan Aurich
2015-10-21 U. San Martin - Sport Loreto
2015-10-24 Sport Loreto - Leon de Huanuco
2015-10-27 Sport Huancayo - Sport Loreto

Tečajevi

Standardno 1X2 1 X 2
bet365 1.36 4.50 9.00
Dvostruka šansa 1X 12 X2
bet365 1.07 1.20 3.20
Više/Manje  Gl Mn
bet365 1.5 1.36 3.00
bet365 2.5 2.10 1.70
bet365 3.5 4.00 1.22
Oba Daju Gol  Da Ne
bet365 2.75 1.40