Svjetsko prvenstvo - Kvalifikacije OFC

petak, 06.09.2024
03:00
Američka Samoa

Američka Samoa

Samoa

Samoa

0 - 2
(0 - 0,  0 - 2)

Posljednji 2 izravne utakmice

2015-08-31 Samoa 3 - 2 Američka Samoa
2011-11-27 Samoa 1 - 0 Američka Samoa

Američka Samoa posljednje 12 utakmice

2019-07-18 Fr. Polinezija 8 - 1 Američka Samoa
2019-07-15 Solomonski otoci 13 - 0 Američka Samoa
2015-09-04 Američka Samoa 2 - 0 Kukovi otoci
2015-09-02 Tonga 1 - 2 Američka Samoa
2015-08-31 Samoa 3 - 2 Američka Samoa
2015-08-27 Fidži 6 - 0 Američka Samoa
2011-11-27 Samoa 1 - 0 Američka Samoa
2011-11-25 Američka Samoa 1 - 1 Kukovi otoci
2011-11-23 Američka Samoa 2 - 1 Tonga
2007-09-01 Tonga 4 - 0 Američka Samoa
2007-08-29 Američka Samoa 0 - 15 Vanuatu
2007-08-25 Solomonski otoci 12 - 1 Američka Samoa
P N P +1.5 +2.5 +3.5
3 1 8 11 9 7
25% 8% 67% 92% 75% 58%

Samoa posljednje 12 utakmice

2024-03-22 Samoa 1 - 0 Kukovi otoci
2024-03-20 Tonga 1 - 4 Samoa
2019-07-18 Vanuatu 11 - 0 Samoa
2016-06-05 Papua Nova Gv. 8 - 0 Samoa
2016-06-01 Nova Kaledonija 7 - 0 Samoa
2016-05-29 Fr. Polinezija 4 - 0 Samoa
2015-09-04 Tonga 0 - 3 Samoa
2015-09-02 Kukovi otoci 1 - 0 Samoa
2015-08-31 Samoa 3 - 2 Američka Samoa
2012-06-05 Nova Kaledonija 9 - 0 Samoa
2012-06-03 Vanuatu 5 - 0 Samoa
2012-06-01 Samoa 1 - 10 Fr. Polinezija
P N P +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 10 10 9
33% 0% 67% 83% 83% 75%

Američka Samoa sljedeće 3 utakmice

2024-09-08 Kukovi otoci - Američka Samoa
2026-03-25 Am. Djev. ot. - Američka Samoa
2026-03-28 Američka Samoa - Guam

Samoa sljedeće 3 utakmice

2024-09-09 Tonga - Samoa
2024-10-12 Vanuatu - Samoa
2024-11-15 Samoa - Fr. Polinezija
2024-11-18 Samoa - Novi Zeland

Tečajevi

Nema podataka u sistemu