Peru

ponedjeljak, 22.06.2026
21:15
Atletico Grau

Atletico Grau

Molinos El Pirata

Molinos El Pirata

3 - 2
(2 - 0,  1 - 2)
Informacija
Grad
Domaći: Piura
Gosti: Chiclayo
Udaljenost: 195.5 km
Vrijeme početka
Sat: 21:15 (15:15 lokalno vrijeme)

Izravne utakmice

Nema podataka u sistemu

Atletico Grau posljednje 12 utakmice

2026-05-29 Atletico Grau 1 - 0 Dep. Moquegua
2026-05-23 Real Garcilaso 1 - 0 Atletico Grau
2026-05-16 U. de Deportes 0 - 1 Atletico Grau
2026-05-09 Atletico Grau 1 - 2 Club Cienciano
2026-05-02 ADT Tarma 1 - 0 Atletico Grau
2026-04-26 Atletico Grau 0 - 1 Alianza Lima
2026-04-22 Atletico Grau 4 - 1 Sp. Cristal
2026-04-17 Los Chankas CYC 2 - 0 Atletico Grau
2026-04-03 Alianza Atl. 2 - 2 Atletico Grau
2026-03-22 Atletico Grau 0 - 0 Dep. Garcilaso
2026-03-15 Melgar Arequipa 0 - 0 Atletico Grau
2026-03-06 Atletico Grau 1 - 0 FC Cajamarca
P N P +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 4 3 2
33% 25% 42% 33% 25% 17%

Molinos El Pirata posljednje 12 utakmice

2026-06-13 Molinos El Pirata 2 - 0 U. de Deportes
2021-06-18 UTC Cajamarca 1 - 0 Molinos El Pirata
2021-06-12 Molinos El Pirata 0 - 0 Club Cienciano
2019-11-24 Molinos El Pirata 3 - 1 UTC Cajamarca
2019-11-15 Ayacucho 2 - 1 Molinos El Pirata
2019-11-09 Molinos El Pirata 0 - 3 Dep. Municipal
2019-11-01 Acad. Cantolao 3 - 0 Molinos El Pirata
2019-10-26 Molinos El Pirata 0 - 2 Universidad Cesar Vallejo
2019-10-20 Sp. Cristal 4 - 0 Molinos El Pirata
2019-10-13 Molinos El Pirata 1 - 1 Sport Boys
2019-10-06 Alianza Lima 3 - 2 Molinos El Pirata
2019-09-28 Molinos El Pirata 2 - 1 Sport Huancayo
P N P +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 10 7 3
25% 17% 58% 83% 58% 25%

Atletico Grau sljedeće 1 utakmice

2026-06-27 U. de Deportes - Atletico Grau

Molinos El Pirata sljedeće 1 utakmice

Tečajevi

Standardno 1X2 1 X 2
bet365 1.67 3.80 4.10
Dvostruka šansa 1X 12 X2
bet365 1.15 1.17 1.93
Više/Manje  Gl Mn
bet365 1.5 1.36 2.75
bet365 2.5 2.08 1.62
bet365 3.5 3.75 1.20
Oba Daju Gol  Da Ne
bet365 2.02 1.68