Peru

nedjelja, 16.04.2017
22:00
Juan Aurich

Juan Aurich

Dep. Municipal

Dep. Municipal

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Chiclayo
Gosti: Lima
Udaljenost: 662.4 km
Igralište
Igralište: Elias Aguirre
Kapacitet: 24 500
Dimenzije: 105 x 68 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Vrijeme početka
Sat: 22:00 (16:00 lokalno vrijeme)

Posljednji 9 izravne utakmice

2017-02-10 Dep. Municipal 2 - 1 Juan Aurich
2016-10-23 Juan Aurich 0 - 2 Dep. Municipal
2016-08-25 Dep. Municipal 1 - 4 Juan Aurich
2016-06-28 Dep. Municipal 2 - 1 Juan Aurich
2016-02-24 Juan Aurich 2 - 3 Dep. Municipal
2015-09-03 Dep. Municipal 1 - 2 Juan Aurich
2015-05-06 Juan Aurich 1 - 1 Dep. Municipal
2015-03-22 Juan Aurich 5 - 1 Dep. Municipal
2015-02-14 Dep. Municipal 1 - 1 Juan Aurich
P N P +1.5 +2.5 +3.5
3 2 4 9 6 3
33% 22% 44% 100% 67% 33%

Juan Aurich posljednje 12 utakmice

2017-04-09 Juan Aurich 0 - 1 Alianza Lima
2017-03-12 Alianza Lima 7 - 2 Juan Aurich
2017-03-08 Juan Aurich 3 - 1 Real Garcilaso
2017-03-05 UTC Cajamarca 3 - 0 Juan Aurich
2017-03-02 Juan Aurich 0 - 2 Arsenal Sarandi
2017-02-26 Juan Aurich 0 - 0 U. de Deportes
2017-02-23 Sport Huancayo 3 - 2 Juan Aurich
2017-02-18 Juan Aurich 1 - 1 Comerciantes Un
2017-02-10 Dep. Municipal 2 - 1 Juan Aurich
2016-11-27 Juan Aurich 0 - 1 Universidad Cesar Vallejo
2016-11-22 Melgar Arequipa 1 - 2 Juan Aurich
2016-11-19 Juan Aurich 0 - 0 Sp. Cristal
P N P +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 8 6 3
17% 25% 58% 67% 50% 25%

Dep. Municipal posljednje 12 utakmice

2017-03-11 Dep. Municipal 1 - 1 Real Garcilaso
2017-03-08 Dep. Municipal 2 - 0 Sport Huancayo
2017-03-05 U. de Deportes 1 - 0 Dep. Municipal
2017-02-25 Dep. Municipal 0 - 1 Comerciantes Un
2017-02-22 UTC Cajamarca 1 - 0 Dep. Municipal
2017-02-19 Alianza Lima 2 - 2 Dep. Municipal
2017-02-10 Dep. Municipal 2 - 1 Juan Aurich
2017-02-05 Real Garcilaso 1 - 0 Dep. Municipal
2017-01-28 Ind. del Valle 2 - 2 Dep. Municipal
2017-01-24 Dep. Municipal 0 - 1 Ind. del Valle
2016-12-10 U. de Deportes 3 - 2 Dep. Municipal
2016-12-04 Sp. Cristal 1 - 0 Dep. Municipal
P N P +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 6 4 3
17% 25% 58% 50% 33% 25%

Juan Aurich sljedeće 6 utakmice

2017-04-22 Comerciantes Un - Juan Aurich
2017-04-30 Juan Aurich - Sport Huancayo
2017-05-04 U. de Deportes - Juan Aurich
2017-05-06 Juan Aurich - UTC Cajamarca
2017-05-11 Arsenal Sarandi - Juan Aurich
2017-05-14 Real Garcilaso - Juan Aurich

Dep. Municipal sljedeće 6 utakmice

2017-04-23 Dep. Municipal - Alianza Lima
2017-04-29 Dep. Municipal - UTC Cajamarca
2017-05-04 Comerciantes Un - Dep. Municipal
2017-05-07 Dep. Municipal - U. de Deportes
2017-05-14 Sport Huancayo - Dep. Municipal
2017-05-27 Sport Rosario - Dep. Municipal

Tečajevi

Standardno 1X2 1 X 2
bet365 2.25 3.20 3.30
Dvostruka šansa 1X 12 X2
bet365 1.34 1.36 1.67
Više/Manje  Gl Mn
bet365 2.5 2.05 1.75