Primera División - Peru

subota, 11.07.2015
18:30
Juan Aurich

Juan Aurich

Sport Loreto

Sport Loreto

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Chiclayo
Gosti: Pucallpa
Udaljenost: 610.1 km
Igralište
Igralište: Elias Aguirre
Kapacitet: 24 500
Dimenzije: 105 x 68 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Vrijeme početka
Sat: 18:30 (12:30 lokalno vrijeme)

Izravne utakmice

Nema podataka u sistemu

Juan Aurich posljednje 12 utakmice

2015-07-05 Real Garcilaso 2 - 1 Juan Aurich
2015-05-25 Juan Aurich 4 - 0 Sport Huancayo
2015-05-19 Leon de Huanuco 0 - 2 Juan Aurich
2015-05-15 Juan Aurich 1 - 0 U. San Martin
2015-05-09 Universidad Cesar Vallejo 2 - 0 Juan Aurich
2015-05-06 Juan Aurich 1 - 1 Dep. Municipal
2015-05-03 Alianza Lima 0 - 1 Juan Aurich
2015-04-15 Juan Aurich 4 - 5 Tigres UANL
2015-04-08 San Jose Oruro 1 - 1 Juan Aurich
2015-04-05 U. San Martin 1 - 0 Juan Aurich
2015-04-01 Juan Aurich 0 - 1 Melgar Arequipa
2015-03-22 Juan Aurich 5 - 1 Dep. Municipal
P N P +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 4 3
42% 17% 42% 67% 33% 25%

Sport Loreto posljednje 12 utakmice

2015-07-04 Sport Loreto 1 - 1 Universidad Cesar Vallejo
2015-05-24 Dep. Municipal 0 - 0 Sport Loreto
2015-05-21 Sport Loreto 1 - 0 Alianza Lima
2015-05-17 Melgar Arequipa 2 - 2 Sport Loreto
2015-05-13 Sport Loreto 1 - 0 Club Cienciano
2015-05-09 Ayacucho 1 - 0 Sport Loreto
2015-05-05 Sport Loreto 2 - 1 UTC Cajamarca
2015-05-01 Alianza Atl. 1 - 0 Sport Loreto
2015-04-05 Sport Loreto 0 - 0 Union Comercio
2015-03-22 Alianza Lima 4 - 0 Sport Loreto
2015-03-15 Sport Loreto 4 - 1 Ayacucho
2015-03-08 Sport Huancayo 1 - 0 Sport Loreto
P N P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 5 4 3
33% 33% 33% 42% 33% 25%

Ljestvića Primera División

Mj Momčad Uk P N P G+ G- GR Bod
1 Real Garcilaso 8 6 1 1 12 8 +4 19
2 Juan Aurich 7 4 1 2 10 5 +5 13
3 Dep. Municipal 8 3 4 1 9 6 +3 13
4 Alianza Lima 8 4 1 3 9 7 +2 13
5 Sp. Cristal 7 3 3 1 11 10 +1 12
6 Sport Loreto 8 3 3 2 7 6 +1 12
7 Union Comercio 7 3 2 2 13 11 +2 11
8 Club Cienciano 8 3 2 3 13 12 +1 11
9 Alianza Atl. 7 3 2 2 11 11 0 11
10 Melgar Arequipa 8 2 4 2 7 5 +2 10
11 Sport Huancayo 8 2 4 2 8 11 -3 10
12 Universidad Cesar Vallejo 7 2 3 2 10 8 +2 9
13 UTC Cajamarca 7 3 0 4 12 12 0 9
14 U. San Martin 7 2 1 4 10 12 -2 7
15 Ayacucho 8 2 1 5 7 11 -4 7
16 U. de Deportes 8 1 2 5 3 7 -4 5
17 Leon de Huanuco 7 0 2 5 6 16 -10 2

Kronologija utakmica u ligi

Juan Aurich        
Sport Loreto         
Domaći        
Gosti         

Utakmice domaći/gosti

Mj Momčad Juan Aurich Sport Loreto
1 Real Garcilaso    
2 Juan Aurich -  
3 Dep. Municipal 1 - 1 0 - 0
4 Alianza Lima    
5 Sp. Cristal    
6 Sport Loreto   -
7 Union Comercio    
8 Club Cienciano    
9 Alianza Atl.   1 - 0
10 Melgar Arequipa   2 - 2
11 Sport Huancayo 4 - 0  
12 Universidad Cesar Vallejo    
13 UTC Cajamarca    
14 U. San Martin 1 - 0  
15 Ayacucho   1 - 0
16 U. de Deportes    
17 Leon de Huanuco    

Pozicija u ligi

  Juan Aurich Sport Loreto
Pozicija 2 6
Bodovi 13 12
  Domaći Gosti
Pozicija 8 9
Bodovi 7 2

Forma u ligi

  Juan Aurich Sport Loreto
Pobjeda
Neriješeno
Porazi
4     
1  
2   
3    
3    
2   
  Domaći Gosti
Pobjeda
Neriješeno
Porazi
2   
1  
0  
0  
2   
2   

Golovi u ligi

  Juan Aurich Sport Loreto
Dati golovi
Primljeni golovi
10           
5      
7        
6       
  Domaći Gosti
Dati golovi
Primljeni golovi
6       
1   
2   
4     

Ukupna statistika za Primera División

Utakmice   (64)
Pobjede za domaćine 56%
Neriješeno 28%
Pobjede za goste 16%
Odigrane utakmice 100%
Golovi   (158)
Golovi po utakmici 2.47
Golovi za domaćina po utakmici 1.52
Golovi za goste po utakmici 0.95
Domaći tim postigao golovi u 84%
Gostujući tim postigao golovi u 59%
Oba Daju Gol 50%
Više od 1.5 64%
Više od 2.5 36%
Više od 3.5 27%

Juan Aurich sljedeće 6 utakmice

2015-07-15 U. de Deportes - Juan Aurich
2015-07-17 Juan Aurich - Sp. Cristal
2015-07-25 Union Comercio - Juan Aurich
2015-07-29 Juan Aurich - Alianza Atl.
2015-08-03 UTC Cajamarca - Juan Aurich
2015-08-07 Juan Aurich - Ayacucho

Sport Loreto sljedeće 6 utakmice

2015-07-14 Sport Loreto - U. San Martin
2015-07-19 Leon de Huanuco - Sport Loreto
2015-07-25 Sport Loreto - Sport Huancayo
2015-07-28 Real Garcilaso - Sport Loreto
2015-08-09 Sport Loreto - U. de Deportes
2015-08-15 Sp. Cristal - Sport Loreto

Tečajevi

Standardno 1X2 1 X 2
bet365 1.36 4.50 9.00
Dvostruka šansa 1X 12 X2
bet365 1.07 1.20 3.20
Više/Manje  Gl Mn
bet365 1.5 1.30 3.24
bet365 2.5 2.05 1.75
bet365 3.5 3.43 1.28
Oba Daju Gol  Da Ne
bet365 2.30 1.50