Internacionalne Prijateljske

utorak, 09.06.2026
16:00
Latvija

Latvija

Ferojski otoci

Ferojski otoci

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Informacija
Igralište
Igralište: LNK Sporta Parks (Riga / Lat)
Kapacitet: 2 300
Fotografije: Google maps (mapa)
Vrijeme početka
Sat: 16:00 (18:00 lokalno vrijeme)

Posljednji 8 izravne utakmice

2024-10-13 Ferojski otoci 1 - 1 Latvija
2024-09-10 Latvija 1 - 0 Ferojski otoci
2024-06-11 Latvija 1 - 0 Ferojski otoci
2020-11-14 Latvija 1 - 1 Ferojski otoci
2020-10-10 Ferojski otoci 1 - 1 Latvija
2018-03-22 Ferojski otoci 1 - 1 Latvija
2017-10-07 Ferojski otoci 0 - 0 Latvija
2016-10-07 Latvija 0 - 2 Ferojski otoci
P N P +1.5 +2.5 +3.5
2 5 1 5 0 0
25% 62% 12% 62% 0% 0%

Latvija posljednje 12 utakmice

2026-06-06 Litva 1 - 1 Latvija
2026-03-31 Latvija 1 - 0 Gibraltar
2026-03-26 Gibraltar 0 - 1 Latvija
2025-11-16 Srbija 2 - 1 Latvija
2025-11-13 Sjev. Makedonija 0 - 0 Latvija
2025-10-14 Latvija 0 - 5 Engleska
2025-10-11 Latvija 2 - 2 Andora
2025-09-09 Albanija 1 - 0 Latvija
2025-09-06 Latvija 0 - 1 Srbija
2025-06-10 Latvija 1 - 1 Albanija
2025-06-07 Latvija 0 - 0 Azerbajdžan
2025-03-24 Engleska 3 - 0 Latvija
P N P +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 6 4 2
17% 42% 42% 50% 33% 17%

Ferojski otoci posljednje 12 utakmice

2026-06-06 Estonija 1 - 0 Ferojski otoci
2026-03-28 San Marino 1 - 2 Ferojski otoci
2025-11-18 Ferojski otoci 1 - 0 Kazahstan
2025-11-14 Hrvatska 3 - 1 Ferojski otoci
2025-10-12 Ferojski otoci 2 - 1 Češka
2025-10-09 Ferojski otoci 4 - 0 Crna Gora
2025-09-08 Gibraltar 0 - 1 Ferojski otoci
2025-09-05 Ferojski otoci 0 - 1 Hrvatska
2025-06-09 Ferojski otoci 2 - 1 Gibraltar
2025-06-05 Gruzija 1 - 0 Ferojski otoci
2025-03-25 Crna Gora 1 - 0 Ferojski otoci
2025-03-22 Češka 2 - 1 Ferojski otoci
P N P +1.5 +2.5 +3.5
6 0 6 6 6 2
50% 0% 50% 50% 50% 17%

Latvija sljedeće utakmice

Nema podataka u sistemu

Ferojski otoci sljedeće utakmice

Nema podataka u sistemu

Tečajevi

Standardno 1X2 1 X 2
bet365 2.25 3.20 2.90
Dvostruka šansa 1X 12 X2
bet365 1.36 1.33 1.53
Više/Manje  Gl Mn
bet365 1.5 1.36 3.00
bet365 2.5 2.20 1.65
bet365 3.5 4.00 1.22
Oba Daju Gol  Da Ne
bet365 1.91 1.80